Facebook

Sezon w pełni

Okres letni to dla nas przede wszystkim czas wytężonej pracy, sezon na rynku oponiarskim bowiem trwa w najlepsze. Dobrze zatem pomyśleć zawczasu o odpowiednim ogumieniu, gdyż może się okazać, iż nowe opony potrzebne są na już, a praca, używając żargonu rolniczego, “stoi w szczerym polu”.

Nasza firma istnieje na rynku oponiarskim wiele lat. Wykwalifikowana załoga przez cały ten czas dokłada wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom w doborze jak najlepszych opon, które dostosowane będą w pełni do Państwa potrzeb. Zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji z klientami, opartych przede wszystkim na wzajemnym zaufaniu, podpartym wieloletnim doświadczeniem.

Nasze produkty cechuje wysoka jakość oraz niezwykle długa żywotność. Służymy także poradami dotyczącymi zakupu odpowiednich opon, jak również wskazówkami, jak w umiejętny sposób użytkować ogumienie tak, aby wykorzystać w pełni wszystkie jego atuty oraz aby można je było sukcesywnie eksploatować przez długie lata. Poniżej znajdą państwo zdjęcia wybranych opon z których już mogą cieszyć się nasi klienci .

                           

                         

                     

     

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://ditopony.pl/opony/przemyslowe/
https://ditopony.pl/opony/rolnicze/
https://ditopony.pl/opony/lesne/
https://ditopony.pl/opony/ciezarowe/

Westlake
Trelleborg
Dynamaxx
Continental
Double Coin
BKT
Tough
Bridgestone
Nokian
Michelin
Fulda
Taurus
Ozna
Cultor
Mitas
Hankook
Magna
Aeolus
Firestone
Alliance