Facebook

Opony Tough

 

Tough to flagowa marka indyjskiego koncernu produkującego opony od ponad 30 lat. Produkty tej firmy cieszą się ogromnym uznaniem zarówno na rynku europejskim, amerykańskim jak i azjatyckim. Firma dokłada wszelkich starań, aby ich produkty były doskonałe jakościowo, a także odznaczały się wysokim standardem wykonania, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny dla klienta. Dzięki skutecznemu połączeniu tych wszystkich walorów, marka Tough od wielu lat cieszy się dobrą renomą oraz zaufaniem kontrahentów.

Producent przykłada wielką wagę do unowocześniania swoich produktów: ciągłego ulepszania mieszanek gumy, konstrukcji karkasów oraz opasań stalowych. Każdego dnia w laboratoriach marki dokładnie badany jest skład gumy oraz jej wytrzymałość, wszystko to w celu zapewnienia oponom najwyższej jakości.

W swojej ofercie Tough posiada zarówno opony terenowe, rolnicze jak i przemysłowe. Bogata gama produktów sprawia, iż firma jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Maxam
Tianli
Westlake
Trelleborg
Dynamaxx
Continental
Double Coin
BKT
Bridgestone
Nokian
Michelin
Taurus
Ozna
Cultor
Mitas
Hankook
Magna
Aeolus
Firestone
Alliance