Facebook

Alliance 344 Forest – 20 PR i potrójny stalowy oplot gwarancją spokoju.

Witamy serdecznie.

Kolejny raz gościmy z wizytą u naszych klientów z Pomorza.

Tym razem z wizytą przybyliśmy do naszego klienta, który przeszło 2 lata temu zakupił od nas markowe opony Alliance w modelu 344 Forest.

Przed dokonaniem zakupu klient oznajmił, że chce wyeliminować przestoje w swoich maszynach i przestać tracić czas na wymianę uszkodzonego ogumienia powstałego podczas prac zrywkowych.

Życzeniem naszego Klienta było przedstawienie oferty na opony z co najmniej 20 przekładkową konstrukcją karkasu, dodatkowo zbrojoną stalową siatką.

Rozwiązaniem były opony Alliance 344 Forest zaprojektowane do najcięższych prac leśnych.

Produkt ten charakteryzuje się bardzo trwałym i odpornym na wyrywanie bieżnikiem, który dzięki wzmocnionemu zakotwiczeniu jego klocków do czoła opony i zastosowaniu ulepszonej mieszanki gumy, ulega powolnemu zużyciu przy dużym obciążeniu.

Opona posiada bardzo mocną 20 – płócienną konstrukcję dodatkowo zbrojoną trzema warstwami oplotu stalowego, chroniącego przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi.

Nasz klient żartobliwie wspomniał, że przy takiej jakości opon będziemy widywać się przy kolejnych transakcjach niebywale rzadko.

Tym samym kolejny raz potwierdzamy, że prawidłowo dobrana opona do określonego zadania przynosi upragnione zyski i oszczędności wynikające z pełnego wykorzystania pracy maszyny, ograniczając postoje związane z awarią ogumienia praktycznie do zera.

Polecamy się na przyszłość.

Zespół ditopony.pl

 

DSC_0340DSC_0345DSC_0351 DSC_0349

https://www.youtube.com/watch?v=IfM7iSuQcxI

Maxam
Tianli
Westlake
Trelleborg
Dynamaxx
Continental
Double Coin
BKT
Bridgestone
Nokian
Michelin
Taurus
Ozna
Cultor
Mitas
Hankook
Magna
Aeolus
Firestone
Alliance