Facebook

Opony Maxam

Kliknij tutaj aby przejrzeć naszą ofertę opon Maxam

Opony Maxam 1

Maxam jest stale rozwijającą się firmą, na bieżąco usprawniającą gamę swoich produktów, patrzącą nie tylko na to co zwiększy wydajność pracy dziś, lecz również jutro jak i za pięć lat. Posiada obecnie najnowocześniejszą gamę produktów, skupiając się na jak największej niezawodności swoich wyrobów. Ogromne doświadczenie producenta przekłada się na kompletny, dopracowany produkt. Aby sprostać zmieniającym się potrzebom rolników, Maxam zapewnia najwyższą możliwą nośność we wszystkich swoich produktach aby uprościć proces zakupu. Każda opona rolnicza Maxam objęta jest 8-letnią gwarancją, która zapewnia spokój ducha rolnikom i hodowcom na całym świecie, chroniąc ich inwestycję. Produkty marki Maxam stosowane są na pierwszy montaż w maszynach takich firm jak Case, New Holland, Deutz-Fahr, Fliegl, Joutsa czy Rolland.

Opony Maxam 2

Opony Maxam – lista dostępnych modeli

Maxam MS951R AGRIXTRA

Opony Maxam 3

Maxam MS951R Agrixtra jest zaprojektowaną w Europie najnowocześniejszą, radialną oponą rolniczą o rewelacyjnym stosunku jakości do ceny, przygotowaną na sezon rolniczy 2022. Specjalnie zaprojektowany, innowacyjny bieżnik o kaskadowej budowie stworzony został tak, aby zmaksymalizować kontakt maszyny z podłożem, przez co zagwarantowano bezkonkurencyjną trakcję w każdych warunkach. Dodatkowo tak jak w przypadku opon z półki premium ramiona bieżnika zostały zaprojektowane pod kątem 45°, co gwarantuje jego maksymalne wykorzystanie w terenie. Sam bieżnik został również pogrubiony w części środkowej, co wpływa na zmaksymalizowanie komfortu jazdy podczas poruszania się po drogach publicznych. Dzięki takiej budowie bieżnika model ten może pochwalić się bardzo dobrym wynikiem w kwestii oszczędzania paliwa, na miękkim jak i utwardzanym miejscu pracy. Dodatkowo model MS951R Agrixtra może pochwalić się świetnymi właściwościami samooczyszczającymi a także sporą szerokością jak i wysokością samego bieżnika, aby sprostać wymaganiom każdego rolnika. Za zminimalizowane zagęszczenie gleby odpowiada bardzo mocny ale i elastyczny karkas, gwarantujący stabilną pracę, wysoki komfort jazdy oraz zmniejszony nacisk na podłoże, obniżający stopień ugniatania ziemi. Opona stosowana na pierwszy montaż w ciągnikach takich marek jak Deutz-Fahr, Case czy New Holland.

Opony Maxam 4

Zobacz oponę MAXAM MS951R AGRIXTRA w akcji!

Opony Maxam 5

Opony Maxam 6

Opony Maxam 7

Opony Maxam 8 Opony Maxam 9

Opony Maxam 10

Opony Maxam 11

Maxam MS961R FLOTXTRA

Opony Maxam 12

Maxam MS961R FLOTXTRA jest zaprojektowaną w Europie najnowocześniejszą oponą do przyczep rolniczych wykonaną w pełnym stalowym opasaniu o rewelacyjnym stosunku jakości do ceny, przygotowaną na sezon rolniczy 2022. Dodatkowo jest najcięższą, radialną oponą do przyczep w naszej ofercie, bez problemu mogącą konkurować z oponami marek premium. Dzięki takim zabiegom opona MS961 FLOTXTRA gwarantuje najwyższe indeksy nośności oraz prędkości z tego segmentu opon specjalistycznych. Specjalnie zaprojektowany, innowacyjny i dwukierunkowy bieżnik stworzony został tak, aby zmaksymalizować kontakt maszyny z podłożem, przez co zagwarantowano bezkonkurencyjną trakcję w każdych warunkach. Dzięki takiej budowie bieżnika model ten może pochwalić się również rewelacyjnym wynikiem w kwestii nośności oraz odporności opony na uszkodzenia spowodowane długą pracą pod dużymi ciężarami. Dodatkowo model MS961R FLOTXTRA może pochwalić się świetnymi właściwościami samooczyszczającymi a także sporą szerokością jak i wysokością samego bieżnika, aby sprostać wymaganiom każdego rolnika. Za zminimalizowane zagęszczenie gleby odpowiada bardzo mocny ale i elastyczny karkas, gwarantujący stabilną pracę oraz zmniejszony nacisk na podłoże, obniżający stopień ugniatania ziemi. Stosowana na pierwszy montaż w przyczepach takich firm jak Joskin, Rolland czy Fliegl.

Opony Maxam 13

Zobacz oponę MAXAM MS961R FLOTXTRA w akcji!

Opony Maxam 14Opony Maxam 15 Opony Maxam 16 Opony Maxam 17 Opony Maxam 18

Opony Maxam 19

 

Maxam MS909R

Opony Maxam 20

Maxam MS909R IND jest najnowocześniejszą, radialną oponą zaprojektowaną do ładowarek teleskopowych z naszej oferty. Wzmocniona pełnym stalowym opasaniem gwarantuje bardzo wysokie nośności oraz ochronę przed uszkodzeniami podczas pracy. Bieżnik zaprojektowano tak, aby zmaksymalizować stabilność pracy na oponie, a także zapewnić jak najlepsze samooczyszczanie się. Dodatkowo garby bieżnika na środku zostały pogrubione, co przekłada się zwiększony komfort podczas pracy czy przejazdów na utwardzanym podłożu. W modelu MS909R IND zastosowano również dodatkowy pas wzmacniający przeprowadzony przez środek opony, aby nadać jej maksymalnej wytrzymałość. Przy produkcji zastosowano najwyższej jakości mieszankę gumy o nazwie EcoPoint 3, opatentowanej przez koncern MAXAM, gwarantującej przebiegi nieustępujące wyrobom marek premium. Dodatkowo opona może pochwalić się najwyższą wagą w porównaniu do konkurencji.

Opony Maxam 21

Zobacz oponę MAXAM MS909R w akcji!

Opony Maxam 22 Opony Maxam 23 Opony Maxam 24 Opony Maxam 25 Opony Maxam 26 Opony Maxam 27

 

 

Maxam MS910R

Maxam MS910R MPT jest zaprojektowaną w Wielkiej Brytanii najnowocześniejszą oponą rolniczo-przemysłową o rewelacyjnym stosunku jakości do ceny, przygotowaną do ładowarek teleskopowych na sezon 2022. Specjalnie zaprojektowany, innowacyjny bieżnik o kaskadowej budowie stworzony został tak, aby zmaksymalizować kontakt maszyny z podłożem, przez co zagwarantowano bezkonkurencyjną trakcję w każdych warunkach. Zastosowano w nim również dodatkowy pas wzmacniający, biegnący wzdłuż opony przez sam środek bieżnika, który asekuruje całą oponę przy wymagającej pracy. Dzięki takiej budowie bieżnika model ten może pochwalić się również bardzo dobrym wynikiem w kwestii oszczędzania paliwa, na miękkim jak i utwardzanym miejscu pracy. Dodatkowo model MS910R MPT może pochwalić się świetnymi właściwościami samooczyszczającymi a także sporą szerokością jak i wysokością samego bieżnika, aby sprostać wymaganiom każdego operatora. Za stabilną i komfortową pracę odpowiada bardzo mocny ale i elastyczny karkas. Za ochronę przed uszkodzeniami jak i za najwyższą nośność odpowiada pełne stalowe opasanie opony. Maxam MS910R MPT objęty jest aż 8-letnią gwarancją producenta, który może pochwalić się licznymi sukcesami na rynku opon specjalistycznych.

Zobacz oponę MAXAM MS910R w akcji!

Opony Maxam 28 Opony Maxam 29 Opony Maxam 30 Opony Maxam 31 Opony Maxam 32 Opony Maxam 33 Opony Maxam 34

Maxam
Tianli
Westlake
Trelleborg
Dynamaxx
Continental
Double Coin
BKT
Bridgestone
Nokian
Michelin
Taurus
Ozna
Cultor
Mitas
Hankook
Magna
Aeolus
Firestone
Alliance