Facebook

Felgi bliźniacze oraz felgi do międzyrzędzi, czyli przygotowania do sezonu rolniczego zaczynają się pełną parą!

Jak doskonale wiecie sezon zaczyna się już niebawem, pora na przegląd swoich maszyn i zaplanowanie pracy. Dziś pokrótce poruszymy temat felg, a dokładniej felg bliźniaczych oraz felg do międzyrzędzi. Pierwsze z wyżej wymienionych to nieocenione ułatwienie wszelkich robót w polu – znacząco poprawiają uciąg ciągnika, zmniejszają ugniatanie gleby a nawet redukują zużycie paliwa! Idealnie zdają egzamin na terenach podmokłych, torfowiskach czy warunkach bardzo suchych. Za to ciągnik wyposażony w felgi do międzyrzędzi (które również występują w wariantach bliźniaczych) ma odmienne zadanie – dzięki takiemu kompletowi maszyna porusza się po o wiele węższych ścieżkach. Gwarantuje to zwiększony plon wynikający z większej powierzchni upraw i większemu prześwitowi pod maszyną.

Wszelkiego rodzaju felgi (w tym oczywiście bliźniacze i do międzyrzędzi) cały czas posiadamy w naszej ofercie, a już niebawem rusza nasza nowa strona dedykowana takim zamówieniom.

Felgi bliźniacze oraz felgi do międzyrzędzi, czyli przygotowania do sezonu rolniczego zaczynają się pełną parą! 1 Felgi bliźniacze oraz felgi do międzyrzędzi, czyli przygotowania do sezonu rolniczego zaczynają się pełną parą! 2 Felgi bliźniacze oraz felgi do międzyrzędzi, czyli przygotowania do sezonu rolniczego zaczynają się pełną parą! 3

Maxam
Tianli
Westlake
Trelleborg
Dynamaxx
Continental
Double Coin
BKT
Bridgestone
Nokian
Michelin
Taurus
Ozna
Cultor
Mitas
Hankook
Magna
Aeolus
Firestone
Alliance