Facebook

Opona Alliance Forestar 644 III 20PR – nowa opona leśna do harvesterów i forwarderów

Koncern ATG i wchodząca w jego skład marka Alliance, są drugim co do wielkości producentem opon specjalistycznych na świecie. W swojej ofercie mają nie tylko opony przemysłowe, rolnicze ale również leśne.

Opony z segmentu forestry stanowią bardzo ważną cześć produktow dla marki Alliance. Producent ten produkuje leśne opony do każdego typu sprzętu pracującego w lesie takiego jak, przyczepy, ciągniki, maszyny zrywkowe.

Opony leśe marki Alliance są produkowane we wszystkich profilach począwszy od profilu 65 kończąc na 85.

Jedą z najbardziej popularnych modeli tego producenta była opona Alliance Forestry 344 20 PR STEEL BELT. Dzięki masywnej i zbrojonej konstrukcji karkasu, produkt ten cieszył się ponadprzeciętną wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i zużycie eksploatacyjne.

Opona Alliance Forestar 644 III 20PR - nowa opona leśna do harvesterów i forwarderów 1Opona Alliance Forestar 644 III 20PR - nowa opona leśna do harvesterów i forwarderów 2

Oponę Alliance 344 oferujemy od 2012 roku. Przez ten czas nasi klienci poznali zalety tej opony ( którą jest również cena).

W tym roku Alliance wypuścił na rynek nowszy i jeszcze mocniejszy model tej opony, który nazywa się Forestar 644 III.

Opona Alliance Forestar 644 III 20PR - nowa opona leśna do harvesterów i forwarderów 3

Opona posiada na nowo zaprojektowany bieżnik, który jest dodatkowo załamany, co zapewnia jeszcze większą trakcję. Wzmocniony i pogrubiony oplot stalowy zapewnia doskonałą odporność na przebicia, bardzo wysoką nośność i sztywność opony. Większa szerokość opony anizeli w modelu 344 zapewnia większy odcisk opony w kontakcie z ziemią i mniejsze jej ściskanie. Ma to duży wpływ podczas prac np. w Niemczech, gdzie taka technologia jest wymagana w sprzętach leśnych.

Opona Alliance 644 Forest jest produktem jeszcze monciejszym i nowocześniejszym niż jej poprzednik. Zapraszamy do kontaktowania się z nami w celu zasięgnięcia większej ilości informacji.

Zdjęcia opony z naszego magazynu już niebawem !

Pozdrawiamy Zespół Ditopony.pl

Maxam
Tianli
Westlake
Trelleborg
Dynamaxx
Continental
Double Coin
BKT
Bridgestone
Nokian
Michelin
Taurus
Ozna
Cultor
Mitas
Hankook
Magna
Aeolus
Firestone
Alliance