Facebook

Pokaz Komatsu w Rosji

W połowie października tego roku maszyny leśne Komatsu można było zobaczyć na pokazie w Rosji. Zjawiło się ponad trzystu zainteresowanych – w tym również grupa z Białorusi.

komatsu rosja

Nowe harwestery są obiektem dużego zainteresowania Rosjan. Podczas pokazu mogli zapoznać się z nowościami technicznymi, a następnie zobaczyć maszyny podczas ścinki – zorganizowano pokaz na żywo. Była to pierwsza okazja do zobaczenia najnowszych modeli Komatsu 931 z głowicą S132 oraz Komatsu 951 z głowicą C144. Są to największe harwestery w asortymencie firmy, jednocześnie cieszące się w Rosji dużym zainteresowaniem i dobrą opinią.

 

By lepiej uzmysłowić widzom możliwości maszyn, udostępniono im je do poprowadzenia. Ponadto, na pokazie obecny był też forwarder Komatsu 865, bardzo popularny w ostatnich latach. Szef Komatsu w Rosji, Jari Alahuhtala z dumą podsumował spotkanie: “Nasze harwestery mają bardzo dobrą opinię wśród klientów – zarówno operatorów, jak właścicieli. Ci pierwsi uzyskują na tych maszynach dużą produktywność, komfort pracy i łatwy serwis. Właściciele są bardzo zadowoleni z niskiego spalania.”

 

Żródło: www.firmyleśne.pl

Maxam
Tianli
Westlake
Trelleborg
Dynamaxx
Continental
Double Coin
BKT
Bridgestone
Nokian
Michelin
Taurus
Ozna
Cultor
Mitas
Hankook
Magna
Aeolus
Firestone
Alliance