Facebook

💥 PROMOCJA – OPONY RADIALNE 540/65R28! 💥

🔥 Rewelacyjna, solidnie wykonana i sprawdzona przez klientów opona marki ⭐️ TIANLI ⭐️ od teraz w świetnej, promocyjnej cenie 💸 3199 zł brutto! 💸 Promocja trwa od dziś aż do wyczerpania zapasów! 🤯
👉 Uwaga: aby skorzystać z promocji składając zamówienie telefonicznie należy podać hasło “PTAKI LATAJĄ KLUCZEM”! 😁
🚜 Marka Tianli obecna jest na wszystkich liczących się rynkach na świecie. Jej produkty zawierają w sobie najnowsze zdobycze techniki w projektowaniu, materiałoznawstwie i designie dotyczącym opon.
Modele z rodziny AGR charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania i nie oszczędzaniem materiału przy produkcji opon.
Masa własna każdej z opony przewyższa masę opon produkowanych w Indiach czy też w Europie. Jednym słowem ilość gumy, stali i wzmocnień w karkasie musi się zgadzać.
Opona posiada wzmocnione boki i barki co ma wpływać na niwelowanie pęknięć zmęczeniowych, które potrafią pojawiać się na oponach, które posiadają słabsze ściany boczne.
Produkty Tianli są idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących produktów charakteryzujących się doskonałą jakością w uczciwej cenie.
Zastosowany karkas zapewnia stabilność opony przy wyższych prędkościach, komfort podczas przemieszczania się oraz pracy w polu oraz wydłuża żywotność opony.
Zastosowany pogrubiony i masywny bieżnik również wpływa na trwałość opony, wiele przepracowanych motogodzin, sprawne przeniesienie mocy na podłoże oraz wpływa na komfortową jazdę na nawierzchni utwardzonej.
Zastosowane przetłoczenia pomiędzy żebrami bieżnika wpływają na samooczyszczanie oraz nadają jej charakteru.
Opona posiada wysokie właściwości flotacyjne, które wpływają na niskie ugniatanie gleby.
Wytrzymałe i elastyczne ściany boczne zapewniają maksymalny komfort.
Pomimo zastosowania nowoczesnej radialnej konstrukcji w oponach można zamiennie stosować dętkę.
Produkty marki Tianli objęte są bezwzględną 5 letnią gwarancją, która egzekwowana jest natychmiastowo po zgłoszeniu. 🚜

💥 PROMOCJA - OPONY RADIALNE 540/65R28! 💥 1

Maxam
Tianli
Westlake
Trelleborg
Dynamaxx
Continental
Double Coin
BKT
Bridgestone
Nokian
Michelin
Taurus
Ozna
Cultor
Mitas
Hankook
Magna
Aeolus
Firestone
Alliance