Facebook

TRIANGLE 538S – opona do trudnych zadań

Korzystając ze sprzyjającej aury pogodowej, byliśmy w odwiedzinach u naszego nowego klienta MPGKiM ze Sławna, aby przyjrzeć się eksploatacji  zakupionych od nas opon marki TRIANGLE 538S.

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej zwróciło się do nas z prośbą o przedstawienie oferty na opony specjalistyczne, użytkowane w bardzo trudnych warunkach, będące często narażone na przecięcia i przebicia podczas codziennej pracy.

Po spotkaniu w naszej siedzibie i ustaleniu wymagań jakie MPGKiM stawia podczas wyboru nowego ogumienia , uznaliśmy iż najlepszym rozwiązaniem było zaproponowanie produktu TRIANGLE w modelu 538S+ L5.

Opona oprócz doskonałych parametrów trakcyjnych, charakteryzuje się bardzo dużą trwałością, twardością mieszanki, wysokim bieżnikiem i odpornością na przebicia ( całostalowa konstrukcja karkasu ).

Po założeniu naszych opon i kilku miesięcznym użytkowaniu, pracownicy docenili jakość tego produktu zwracając uwagę w szczególności na doskonałą trakcję i brak jakichkolwiek przebić karkasu podczas pracy w trudnych warunkach.

Dyrekcja zakładu również przyznaje, iż oszczędności płynące z odpowiedniego doboru ogumienia przynoszą zyski, głównie ze względu na całkowite wyeliminowanie przestojów potrzebnych na naprawę uszkodzonego ogumienia.

 

DSC_0141DSC_0139DSC_0143

 

 

Dziękujemy za zaufanie.

Zespół B.N.Trading

Maxam
Tianli
Westlake
Trelleborg
Dynamaxx
Continental
Double Coin
BKT
Bridgestone
Nokian
Michelin
Taurus
Ozna
Cultor
Mitas
Hankook
Magna
Aeolus
Firestone
Alliance