opony ciężarowe

Wybierz rozmiar felgi:


Opony do pojazdów ciężarowych

Pojazdy ciężarowe, ze względu na fakt przewożenia dużych ładunków, jak również dużą powierzchnię boczną, podatną na powiewy wiatru, muszą posiadać odpowiednie ogumienie, gwarantujące bezpieczną jazdę. Zadbanie o odpowiednią przyczepność to powinność każdej osoby, odpowiedzialnej za flotę pojazdów.

Nasza oferta opon do pojazdów ciężarowych

W naszej ofercie można znaleźć opony renomowanych producentów, których ogumienie spełnia nie tylko surowe normy, lecz także oczekiwania użytkowników. Opony ciężarowe dopasowane są do różnego typu pojazdów ciężarowych, uwzględniających ich gabaryt jak i warunki użytkowe. Najwyższa jakość to nie tylko bezpieczeństwo, lecz również gwarancja, iż proces zużycia ogumienia będzie przebiegał wolniej, niż w przypadku pospolitego ogumienia.

Szybkie dostawy ogumienia

Doskonale wiemy, iż często dokonuje się wymiany ogumienia w przypadku stwierdzenia jego nadmiernego zużycia. Każdy dzień przestoju powoduje dla firmy straty, dlatego kładziemy szczególny nacisk na bardzo szybką dostawę zamówienia, by pojazd jak najszybciej mógł wrócić do eksploatacji, już posiadając nowe, trwalsze i bezpieczniejsze ogumienie, dzięki któremu pokonywanie tysięcy kilometrów będzie wręcz przyjemnością!
Double Coin
BKT
Tough
Bridgestone
Primex
Nokian
Michelin
Fulda
Taurus
Ozna
Cultor
Mitas
Hankook
Magna
Aeolus
Solideal
Firestone
Alliance